Gokart wodny 3bros ONE

Pomysł stworzenia wodnego odpowiednika gokarta jakiś czas temu rozpalił naszą wyobraźnię. Zastanawialiśmy się jak przybliżyć możliwość zabawy na wodzie jak największej liczbie ludzi.
Jak to zrobić, aby każdy,  bez konieczności posiadania patentu motorowodnego, ale bezpiecznie, mógł posmakować swobody pędu wiatru i adrenaliny pośród fal. Uznaliśmy za nie fair, że lądowe wyścigówki mają swoje mini-odpowiedniki w postaci gokartów, a na wodzie czegoś takiego dotąd nie było.

Wreszcie postanowiliśmy przekuć wizje w rzeczywistość!   

Obecnie wszystkie znaki na niebie i ziemi, testy własne i opinie osób, które miały okazję spróbować, jednoznacznie potwierdzają że się udało.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwszy na rynku gokart wodny 3bros ONE. 

Nie wymaga patentu, bo podstawowa wersja zasilana jest silnikiem o mocy 9.9 konia mechanicznego, co pozwala legalnie i bezpiecznie pływać nawet początkującym motorowodniakom.

Jego sternik, niczym kierowca wyścigowy, siedzi nisko w kubełkowym fotelu, ma w dłoniach kierownicę, a obok po prawej, manetkę gazu.
W takich chwilach nic więcej do szczęścia nie potrzeba.
Po kilku sekundach od dodania gazu gokart 3bors ONE mknie już w ślizgu z prędkością 35 km/h.

Wyśmienita zabawa gwarantowana!

Zobacz sam ile zabawy jest w gokartach 3bros!

Aktualności

Ostatnie targi w 2018 – Boatshow Łódź

W dniach 9-11 Listopada odbędzie się kolejna impreza targowa z udziałem 3bros. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w Łodzi. Jest to miejsce w którym równo rok temu mieliśmy …

3bros ONE w Żaglach!

Gorąco zapraszamy do lektury internetowego wydania czasopisma Żagle, w którym to pojawił się artykuł na nasz temat! Można go znaleźć bezpośrednio pod linkiem: https://zagle.se.pl/jachty/gokart-wodny-3bros-one-w-pelnym-slizgu-bez-patentu-aa-XPtL-hPcx-RYB5.html Cieszymy się, że wiedza na temat …