3Bros 2FREE

Gokart wodny 3Bros 2FREE powstał z myślą o tych, którzy wierzą, że najlepsze momenty w naszym życiu to te, które spędzamy z rodziną i przyjaciółmi. Kompaktowych rozmiarów 3Bros 2FREE może wziąć na pokład 2 lub 3 osoby. Zapewni prawdziwie sportowe odczucia. Można nim popłynąć na wodną wycieczkę z dziećmi, poskakać na falach z przyjaciółmi, pociągać się na kole, a nawet holować wakeboard! 2FREE może być także używany jako szybki i lekki środek transportu pomiędzy wysepkami lub na jeziorach. W wielu krajach EU gokart ten nie wymaga żadnych patentów i licencji do prowadzenia.

Zobacz, jak prezentuje się gokart 3Bros 2FREE

Bezpieczny

Dzięki swojej szerokości oraz nisko umiejscowionemu środkowi ciężkości 3Bros 2FREE zapewnia poczucie pewności i stabilności, zarówno podczas pokonywania fal, jak i ostrych zakrętów. Niewywrotny w normalnych warunkach eksploatacji. Kubełkowe fotele zapewniają dobre trzymanie boczne. 3Bros 2FREE jest również niezatapialny. System przesuwanych tylnych foteli pozwala na idealne zbalansowanie gokarta niezależnie od tego czy korzystają z niego 2 czy 3 osoby. Podstawowe wyposażenie obejmuje także gaśnicę i pagaj.

Intuicyjny

Nawet początkujący motorowodniacy nie będą mieli trudności z prowadzeniem gokarta wodnego 3Bros 2FREE. Wyposażenie obejmuje elektryczny rozrusznik, kierownicę podobną do samochodowej, manetkę silnika oraz podstawowe wskaźniki: obrotomierz, licznik motogodzin, wskaźnik poziomu paliwa, woltomierz. Inne wskaźniki mogą być zainstalowane na życzenie.

Praktyczny

Duża bakista w tylnej części może być wykorzystywana do zabrania podręcznego bagażu na dalsze wycieczki, elektryczna pompa zęzowa ułatwia pozbycie się wody z wnętrza, a 19 litrowy wbudowany bak pozwala 4 godzinne pływanie na jednym tankowaniu (przy silniku 15KM).

Eko

Dla tych, którzy chcą pływać w strefach ciszy instalujemy napędy elektryczne. Rozpiętość możliwości jest duża, od małych spacerowych (np. ePropulsion SPIRIT 1.0) po znacznie większe (np EZ 20S) zapewniające prędkości ślizgowe. Ale nawet na silniku spalinowym nasz gokart spala od 3 do 8 razy mniej paliwa niż skutery wodne.

Dane techniczne

Waga całkowita bez silnika: od 160 kg
Szerokość: 135 cm
Długość: 300 cm
Zanurzenie: do 25 cm
Prędkość max (silnik 15KM): 35 km/h
Prędkość max (silnik 20KM): 43 km/h
Prędkość max (silnik 30KM): 58 km/h
Pojemność zbiornika paliwa: 19 l
Liczba osób: 2-3

Wyposażenie podstawowe:

gaśnica, pagaj teleskopowy, okładzina antypoślizgowa, 3 knagi, akumulator AGM, elektryczna pompa zęzowa, wskaźniki silnika spalinowego (obrotomierz, poziom paliwa, woltomierz)

Skonfiguruj swojego gokarta

Chcesz wybrać wymarzoną kolorystykę gokarta, dodać wyposażenie na miarę swoich potrzeb i dobrać interesujące Cię akcesoria? Możesz to zrobić za pomocą konfiguratora, znajdującego się na naszej stronie.