3Bros ONE

Przedstawiamy Wam pierwszy na rynku gokart wodny – 3Bros ONE. Jego sternik, niczym kierowca wyścigowy, siedzi nisko w kubełkowym fotelu, trzyma w dłoniach kierownicę, a obok manetkę gazu. Po kilku sekundach od dodania gazu gokart mknie już w ślizgu z prędkością ponad 30 km/h. Wyposażany jest w silniki o mocach 9.9KM lub 15KM, które w wielu krajach EU nie wymagają żadnych patentów i licencji do prowadzenia.

Zobacz, jak prezentuje się gokart 3Bros ONE

Bezpieczny

Dzięki swojej szerokości oraz nisko umiejscowionemu środkowi ciężkości 3Bros ONE zapewnia poczucie pewności i stabilności, zarówno podczas pokonywania fal, jak i ostrych zakrętów. Niewywrotny w normalnych warunkach eksploatacji. Kubełkowy fotel zapewnia dobre trzymanie boczne. 3Bros ONE jest również niezatapialny. Podstawowe wyposażenie obejmuje także gaśnicę i pagaj.

Intuicyjny

Nawet początkujący motorowodniacy nie będą mieli trudności z prowadzeniem gokarta wodnego 3Bros ONE. Wyposażenie obejmuje elektryczny rozrusznik, kierownicę podobną do samochodowej, manetkę silnika oraz podstawowe wskaźniki: obrotomierz, licznik motogodzin, wskaźnik poziomu paliwa, woltomierz.

Praktyczny

Duża bakista w tylnej części może być wykorzystywana do zabrania podręcznego bagażu na dalsze wycieczki, elektryczna pompa zęzowa ułatwia pozbycie się wody z wnętrza, a 19 litrowy wbudowany bak pozwala 5 godzinne pływanie na jednym tankowaniu (przy silniku 9.9KM).

Eko

Dla tych, którzy chcą pływać w strefach ciszy instalujemy napędy elektryczne. Rozpiętość możliwości jest duża, od małych spacerowych (np. ePropulsion SPIRIT 1.0) po znacznie większe (np EZ 20S) zapewniające prędkości ślizgowe. Ale nawet na silniku spalinowym nasz gokart spala od 3 do 8 razy mniej paliwa niż skutery wodne.

Dane techniczne

Waga całkowita bez silnika: od 120 kg
Szerokość: 135 cm
Długość: 246 cm
Zanurzenie: do 25 cm
Prędkość max (silnik 9.9KM): 33 km/h
Prędkość max (silnik 15KM): 42 km/h
Prędkość max (silnik 20KM): 49 km/h
Pojemność zbiornika paliwa: 19 l
Liczba osób: 1

Wyposażenie podstawowe:

gaśnica, pagaj teleskopowy, okładzina antypoślizgowa, 3 knagi, akumulator AGM, elektryczna pompa zęzowa, wskaźniki silnika spalinowego (obrotomierz, poziom paliwa, woltomierz)

Skonfiguruj swojego gokarta

Chcesz wybrać wymarzoną kolorystykę gokarta, dodać wyposażenie na miarę swoich potrzeb i dobrać interesujące Cię akcesoria? Możesz to zrobić za pomocą konfiguratora, znajdującego się na naszej stronie.