.

Elektryczny gokart wodny 3Bros

Dla miłośników pojazdów napędzanych energią elektryczną mamy także wybór ciekawych rozwiązań. Rodzaj napędu zastosowany w gokarcie wodnym to decyzja użytkownika – zaczynając od spokojnej wersji spacerowej po elektryzującą wersję ślizgową!

Pozwala na zabawę również w strefach ciszy.

.

Technologia – nowoczesne rozwiązania

Stosujemy Litowo-Jonowe zestawy akumulatorowe pozwalające na pływanie z prędkością ślizgową nawet przez godzinę na jednym ładowaniu, co pozwala przebyć dystans 30 kilometrów.

Naszym klientom rekomendujemy silniki: ePropulsion Spirit 1.0, EZ 20S, oraz E’dyn, choć na życzenie jesteśmy w stanie zainstalować napędy także innych producentów.

Spirit 1.0

Łatwo wymienny pływający akumulator; wyjątkowo cicha praca; lekki i intuicyjny.

EZ 20S

Zapewnia moc porównywalną do 10KM silnika spalinowego; chłodzony płynem w zamkniętym obiegu; aluminiowa śruba napędowa.

E’dyn

Nowoczesne wzornictwo, elektryczny trym, doskonałe osiągi, produkowany w Europie.

Ekologiczny i przyjazny dla otoczenia

Niezależnie od tego, czy poszukujesz cichego i wygodnego środka transportu na wodzie w celu podziwiania przyrody i wielogodzinnego przemierzania dzikich szlaków, czy może wędkowania, czy poczucia wiatru we włosach i dreszczu adrenaliny, nie będąc uciążliwym dla otoczenia – dobrze trafiłeś.

Jesteśmy w stanie spełnić te oczekiwania i wiele innych konfigurując gokart pod indywidualne zamówienie.

Wypłyń z nami w przyszłość

Wyobraź sobie, jak siedzisz za sterami gokarta wodnego 3Bros. Pomyśl jaki kolor by najbardziej do Ciebie pasował, w co powinien być wyposażony oraz gdzie byś chciał nim popłynąć. Na Twojej twarzy pojawia się uśmiech satysfakcji. Skontaktuj się z nami i opowiedz o tym wszystkim, a my postaramy się spełnić Twoje życzenia.

 

Wypełnij formularz i spełnij swoje marzenie!

.