Jesteśmy producentem gokartów wodnych

Marka 3Bros obecna jest na rynku od 2017 roku. Powołana została do życia przez polską rodzinną firmę IMT Vehicle Sp. z o.o. Stworzyliśmy całkowicie nowy segment w przestrzeni motorówek. Jesteśmy producentem innowacyjnych i unikatowych na rynku gokartów wodnych. Nasze projekty są odpowiedzią na oczekiwania współczesnych miłośników sportów motorowodnych oraz osób ceniących jakość i dbałość o detale.

.

Podstawową wartością jaką się inspirujemy jest wolność

– wolność od ograniczeń, wolność od schematów. Jesteśmy niezależni, elastyczni, oryginalni. Takie też są nasze produkty. Dają radość, satysfakcję i zabawę.

Swoje gokarty wodne tworzymy przy współpracy z wiodącymi dostawcami z kraju i zagranicy, zawsze przykładając najwyższą wagę do szczegółów i jakości wykonania. Ofertę kierujemy zarówno do wypożyczalni, marin, firm eventowych i hoteli z całego świata, jak i do klientów prywatnych, którzy cenią sobie indywidualizm, a przede wszystkim umieją cieszyć się życiem.

Gokarty 3Bros nie wymagają posiadania patentu*

Unikalność gokartów 3Bros polega między innymi na tym, że dzięki swojej intuicyjności oraz zastosowaniu silników o mocach 9.9KM i 15KM, nie wymagają posiadania patentu motorowodnego* – to olbrzymia przewaga w stosunku do skuterów wodnych i większych motorówek. Dla wytrawnych motorowodniaków z uprawnieniami proponujemy mocniejsze silniki: 20-30KM. W portfolio produktów mamy także wersje elektryczne – dedykowane strefom ciszy i radujące miłośników trendu elektro mobility.

*w zależności od regulacji w danym kraju

.

Spotkasz nas na eventach

Swoją obecność zaznaczamy na wielu imprezach związanych z wodą i sportami wodnymi, poświęconych aktywnemu wypoczynkowi.

Uczestniczymy w międzynarodowych wydarzeniach, takich jak: Boot Dusseldorf (Niemcy), Saloni Nautici Genoa (Włochy) Biograd Boatshow (Chorwacja), Boot Show – National Water Sport Exhibition (Belgia). Na rodzimym podwórku znaleźć nas można było na największych imprezach, takich jak Wiatr i Woda, Warszawski Salon Jachtowy czy Boatshow w Łodzi.

Nasza sieć dystrybucji rośnie

W ostatnim czasie aktywnie rozbudowujemy sieć dystrybucji – obecnie, poza granicami kraju, nasze produkty dostępne są w Belgii, Niemczech, Ukrainie i Litwie. Na terenie Polski, poza naszą siedzibą w okolicach Warszawy, dotrzeć można do nas poprzez dealerów, zarówno z południa (Wrocław), jak i północy kraju (Olsztyn). Więcej informacji na temat sieci dealerskiej znajdziesz w zakładce Gdzie jesteśmy.

Nasi
partnerzy